Wyszukiwarka

Wybierz sposób wyszukiwania uzależniony od powierzchni działki bądź domu i znajdź nieruchomość za pomocą poniższych przedziałów.
Dbamy o twoje zadowolenie

O inwestycji

Chcemy, by nasi Klienci w nowym domu czuli się bezpieczni i szczęśliwi, dlatego starannie dobieramy lokalizacje,
a osiedla projektujemy z myślą o potrzebach ich przyszłych mieszkańców.
Osiedle Leśna Ostropa to nowoczesny, funkcjonalny projekt mieszkaniowy z zabudową jednorodzinną wraz z towarzyszącym obiektem usługowym, mieszczącym w sobie zaplecze rekreacyjno-sportowe.
Osiedle powstaje w zachodniej części Gliwic. Wzdłuż nieruchomości przebiega chętnie wybierana przez mieszkańców miasta ścieżka rowerowa.

Malowniczy, jedenastohektarowy, zielony obszar został podzielony na 93 działki budowlane. Wszelkie obiekty budowlane usytuowane zostały tak, aby w jak najmniejszym stopniu ingerować w naturalny ekosystem terenu, a każdy z domów zaprojektowany został tak, aby zapewnić niepowtarzalny klimat i komfort.
Odkryjemy tutaj piękny starodrzew, ze smukłymi i wysokimi na kilkanaście metrów sosnami, rozłożystymi dębami czy bukami, a wśród nich mnóstwo niespotykanych na miejskich terenach gatunków ptaków.

Projekt realizowany na podstawie masterplanu zakłada budowę 3 typów budynków jednorodzinnych wolnostojących o powierzchni od 139 mdo 210 m2 oraz piękne rezydencje o powierzchni 265 m2. Wszystkie projekty są rozbudowane modułowo i architektonicznie spójne. Projekt urbanistyczny zakłada realizację doskonałego połączenia natury z infrastrukturą, z wykorzystaniem drzew jako elementów spowalniających ruch na drogach.

Na terenie inwestycji powstanie również Obiekt Klubowy z zapleczem konferencyjnym, gastronomicznym, fitness oraz SPA. Całość projektu tworzy zamkniętą enklawę mieszkaniową.

Nabywca działki budowlanej otrzymuje w cenie projekt budowlany wraz z pozwoleniem na budowę.   

Za projekt odpowiedzialna jest znana i wielokrotnie nagradzana w Polsce i zagranicą pracownia architektoniczna Roberta Koniecznego KWK Promes.


NULL