Płyty warstwowe

0
121
5/5 - (1 vote)

Płyty warstwowe to uniwersalny materiał budowlany o ogromnych walorach jakościowych, ale także estetycznych. Niezwykle popularny obecnie w przemyśle budowlanym.

Budując konstrukcje oparte o płyty warstwowe znaczenie redukujemy koszty transportu oraz montażu, w przeciwieństwie do tradycyjnych materiałów, które były do tej pory powszechnie stosowane.
Płyty warstwowe posiadają nie tylko nowoczesną konstrukcję, ale także oryginalne wzornictwo, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi.
Najważniejszymi atutami są jednak łatwy montaż, mały stopień pochłaniania wilgoci, stabilność, wysoka wytrzymałość w stosunku do ciężaru.
Dogodny montaż pozwala na łatwą i szybką wymianę uszkodzonych elementów. Ich montaż nie wymaga też wysoko wyspecjalizowanego sprzętu.
Budynki podczas budowy których wykorzystano płyty warstwowe przyciągają wzrok swoją estetyką. Bogate wzornictwo i kolorystyka płyt pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb klienta.
Płyty warstwowe to wielofunkcyjny materiał budowlany, który doskonale sprawdza się w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Źródło: https://www.robdrinki.pl/bombardino-historia-przygotowanie-i-tradycja/